Cięcię laserem

Przedsiębiorstwo BudExpert Gliwice oferuje nowoczesne i ekonomiczne technologie obróbki precyzyjnej różnorodnych materiałów. Specjalizujemy się w procesach cięcie wodą wycinarką wodną OMAX, cięcie laserem wycinarką laserową TRUMPF, precyzyjna obróbka materiałów , elektrodrążeniem  Elektrodrążarka drutową  CUT 200/300/400, technologia CNC i wielu innych.

Zalety naszych usług :

  • kompleksowe wykonawstwo,
  • precyzja wykonania,
  • krótkie terminy realizacji,
  • konkurencyjne ceny,
  • własny  transport.

Do największych zalet procesu cięcia laserem należy niewątpliwie doskonała jakość gotowych elementów oraz krótki czas samego procesu cięcia,  naturalnie wiążący się z obniżeniem kosztów usługi . Natomiast ciecie wodą to unikalna metoda, w której nie występuje oddziaływanie cieplne – brak naprężeń, oraz  idealna powierzchnia krawędzi ciętych. Firma ma wieloletnie doświadczenie w obróbce precyzyjnej materiałów opisywanymi technikami, tak więc ewentualny efekt współpracy wręcz gwarantuje sukces i korzyści technologiczne i ekonomiczne dla obu kontrahentów.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje również oferowana przez BudExpert dynamicznie rozwijająca się technologia gięcie blach Śląsk

Gięcie to Obróbka plastyczna – metoda obróbki metali i ich stopów, a szczególnie blach polegająca na wywieraniu narzędziem na obrabiany materiał nacisku przekraczającego granicę jego plastyczności, mającego na celu trwałą zmianę kształtu i wymiarów obrabianego przedmiotu.

cięcie wodą

ZakŁad Produkcyjny Bud-Expert

44-109 Gliwice-Łabędy ul. Mechaników 9 ( tereny Bumaru )

mail : produkcja@budexpert.com.pl

(32) 734-57-15

(32) 734-57-17

(32) 734-57-27

0 791 52 73 70

Uwaga – Przy wiekszej ilości zleceń, lub przy długofalowej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen !

Na stałe współpracujemy z firmami NEWFORM (producent – reklama stacjonarna ) z Knurowa i z Serwisem Optycznym Gliwice. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą Hurtownią – materiały budowlane Gliwice

Ale to już inny „target”…więcej w serwisie bud-expert.com.pl

One thought on “Cięcię laserem”

Comments are closed.