Sklep komputerowy Knurów

Zapraszamy do skorzystania z bogatej i profesjonalnej oferty firmy. Nasza firma od wielu już lat zajmuje się sprzedażą używanego oraz nowego sprzętu komputerowego.

InMoS – komputery Knurów . Zakres działalności firmy obejmuje  sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego wraz z wszelkimi akcesoriami, częściami i oprogramowaniem, a także urządzeniami peryferyjnymi i sprzętem cyfrowym. Stale dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nasz sklep komputerowy w pawilonie handlowo usługowym Nowa Cegielnia w Knurowie  produkty,  były atrakcyjne cenowo jak i prezentowały najwyższą jakość. Naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi komputerowe na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia i podzespoły związane z produkcją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne.

Sprzedajemy również komputery przenośne renomowanych producentów rynku  laptopów i notebooków.
Nasza oferta obejmuje blisko 10000 produktów, w tym aparaty cyfrowe, drukarki, komputery i akcesoria, notebooki, monitory LCD, multimedia, peryferia i wiele innych ciekawych produktów które czekają na Ciebie na naszej stronie. Czytelne opisy, recenzje, linki do strony producentów oraz wysokiej rozdzielczości zdjęcia pozwolą dokonać Ci w pełni świadomego wyboru.

Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić. –+664-291-444

tel. kom.: 664-291-444


e-mail: inmos@o2.pl
gadu-gadu: 4603933


 

2 thoughts on “Sklep komputerowy Knurów”

Comments are closed.