Materace Tychy

Każdy w praktyce często myśli o wygodzie swojego życia. Myślenie to przekłada sie na rzeczy ogólne jak równiez na bardzo ważne szczegóły.  Do nich należy zapewne wystrój naszego domu czy mieszkania. W nim specyficzną i bodaj najważniejsza rolę pełni nasza sypialnia, w której spędzamy wbrew pozorom ogrom czasu.

Polecamy, dla całkowicie zadawalajacego efektu, zaopatrzenie się w tej kwestii w asortyment oferowany przez firmę Materacem-  Materace Tychy. Prawdziwy komfort dla wszystkich poszukujących tegoż komfortu sprawi, że z pełnym zadowoleniem będziesz wchodził do pomieszczen zaopatrzonych w oferowane przez nas materace. Również w przypadku kwestii zmuszających Ciebie lub Twoich bliskich do prowadzenia leżącego trybu życia warto zapoznać się z propozycjami naszej firmy, aby bolesny i uciążliwy problem odleżyn nie zajrzał do naszych drzwi od strony zdrowotnej. Uniwersalna oferta MateraceM  sprawi, że uzyskasz  zadowolenie zarówno od strony pełnej wygody i komfortu Twojego odpoczynku jak również od strony zapezpieczenia zdrowotnych aspektów życia.

MATERACEM Michał Stącel Materace Knurów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Knurów Żory

Materace a zdrowie:

Pojęcie jest przeważnie używane nieprawidłowo. Nie wierz zbyt łatwo reklamom, które oferują materace zdrowotne. To, co się w nich podaje, musi być poparte poważnymi testami. Jakiekolwiek określenie materac „zdrowotny” może być używane tylko wtedy, kiedy potwierdza je świadectwo i wiążąca decyzja właściwych jednostek autoryzowanych (akredytowanych zakładów badawczych).

Środki zdrowotne (w tym także zdrowotne materace) można zdefiniować jako narzędzia, aparaty, dodatki czy materiały przeznaczone do prewencji, łagodzenia schorzeń, badań i diagnozy, kompensacji procesu fizjologicznego czy struktur anatomicznych, a zwłaszcza do kompensacji różnych dolegliwości zdrowotnych. Środki te muszą być testowane klinicznie, a przyrządy muszą posiadać atest bezpieczeństwa wydany przez organ państwowy: Narodowy Instytut Leków. Wyroby te są następnie obciążone niższą stawką podatku VAT.. Oferowane przez nas materace zdrowotne przeszły wiele badań i mają wiele wyjątkowych właściwości: wpływają koszystnie na krążenie krwi, ograniczają ból pleców, szyi, stawów, zapobiegają powstawaniu nowych dolegliwości, redukują nacisk i zapobiegają powstawaniu odleżyn, pomagają zwalczać problemy ze snem

Rola stelaża
Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego stelaża pod materac. Dzięki odpowiednio dobranemu stelażowi materac w okolicach bioder oraz ramion będzie się poddawał naciskowi bardziej niż w miejscach styku z pozostałymi okolicami ciała. Większość naszych modeli pozwala regulować stopień naprężenia listew pod ramionami oraz dolnym odcinkiem pleców. Dla osób lubiących w łóżku spędzać czas na czytaniu lub oglądaniu telewizji doskonałym rozwiązaniem będą stelaże z regulowanym podgłówkiem lub podnóżkiem. Pozwalają one ręcznie ustawiać kąt pochylenia niektórych partii stelaża. Bardziej wymagającym klientom polecamy stelaże regulowane elektrycznie przy pomocy przewodowego pilota.

Użytkowanie materaca
Żywotność materaca zależy od intensywności używania, przestrzegania zaleceń eksploatacyjnych oraz jego indywidualnej budowy. Jednak nawet najtrwalszy materac ze względów higienicznych należy wymienić po upływie nie więcej niż 5 lat. Istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu do prania. Wtedy czyszczenie polega na praniu w pralce w temperaturze 60°C. W wersjach podstawowych materace można czyścić jedynie chemicznie, punktowo, bez możliwości ściągania pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *