Karnawałowa noc saunowa w Starym Hangarze

Karnawał to okres zabaw już od najdawniejszych czasów. Wiele krajów lub regionów  organizuje przy tym mnóstwo widowiskowych imprez, mających na celu zachwycić widza artystycznymi pokazami, inne zakątki z kolei są wierne swoim tradycjom.

Dla miłośników zabawy oraz dla osób potrzebujących odrobinę relaksu Stary Hangar Fitness & Wellness Club proponuje coś niesamowitego!

Serdecznie zapraszamy na Karnawałową Noc Saunową, która odbędzie się w sobotę 23stycznia 2016 roku od godziny 21:00.

Jakie atrakcje są przewidziane na ten wieczór pełen wrażeń?

Pyszne koktajle, poczęstunek od zaprzyjaźnionego bistro oraz główna atrakcja- rytuały saunowe. Jeden seans średnio trwa do 10minut i odbywa się w saunie fińskiej (suchej). Seans jest krótki ale bardzo intensywny, a to dzięki Sauna majstrom – doświadczonym osobom, które dodatkowo polewają kamienie i poruszają ręcznikiem lub wachlarzem, aby jeszcze bardziej spotęgować uczucie gorąca w saunie suchej. Towarzyszy temu wydarzeniu niebanalna muzyka, która jest idealnie dopasowana do relaksującego, ale zarazem intensywnego seansu. Rytuały saunowe odbywają się w pewnym odstępie czasowym, aby organizm mógł dostatecznie się schłodzić i przygotować do kolejnej dawki urokliwego seansu saunowego. Dodatkowo na saunowiczów czekają świetne niespodzianki wkomponowane w rytuały saunowe w postaci soli peelingowych, doskonałych koktajli, czy kubełków wypełnionych lodem.

Wysoką jakość saunowania zapewnia Sauna majster, będący niejednokrotnie zawodnikiem w mistrzostwach w wykonywaniu rytuałów saunowych oraz osoba, która uczyła się i nabywała doświadczenia pod jego czujnym okiem.

Warto podkreślić, że przebrania na Karnawałowej Nocy Saunowej są mile widziane, ponieważ taka osoba otrzyma interesującą  promocję na kolejny rytuał saunowy w Starym Hangarze Fitness & Wellness Club!

Strefa wellness w Starym Hangarze to nie tylko sauna sucha, w której odbywają się rytuały saunowe! Oprócz tego zachęcamy do skorzystania:

  • z sauny na podczerwień Infra-Red, która jest znakomitym rozwiązaniem po treningu, doskonale niweluje zakwasy, pomaga w spalaniu kalorii, poprawia samopoczucie, regeneruje i oczyszcza organizm.
  • z łaźni parowej, która poprawia kondycję włosów oraz skóry, wzmacnia układ odpornościowy, łagodzi stres, poprawia krążenie oraz pobudza metabolizm,
  • ze strefy relaksu z tężnią solankową, w której regenerujemy organizm, jest to dobre rozwiązanie dla osób walczących z tarczycą lub nadciśnieniem.

Udział w Karnawałowej Nocy Saunowej to koszt 50zł od osoby i zapewnia wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń, wszelkie szczegóły telefonicznie lub osobiście w Starym Hangarze Fitness & Wellness Club!