Studio urody Gliwice

Jeśli aktualną definicją zdrowia jest „stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego”, natomiast  urodę określa się jako „zespół cech atrakcyjności fizycznej powiązanych z indywidualnymi preferencjami i wyobrażeniami…” , to zapraszam Was do miejsca, gdzie uroda i zdrowie są celem samym w sobie. Wasza URODA i WASZE ZDROWIE !

Studio urody Gliwice zaprasza:

Airbrush – opalanie natryskowe

Makijaż permanentny

Przedłużanie rzęs Gliwice

Endermologia Gliwice – MODELOwANIE Sylwetki

BABSKIE WIECZORY Z elle

PANIEŃSKIE WIECZORY Z elle

KONSULTACJE I ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Na szczególne okazje lub wyjątkowe prezenty proponujemy bony upominkowe i zaproszenia: z określoną kwotą do wykorzystania na wybrane zabiegi. Zaproszenia są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie, natomiast bony idealnie sprawdzają się w formie dodatkowej premii dla pracowników. Są świetnym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, Święta Wielkanocne oraz Święta Bożego Narodzenia.

studio makijażu w Gliwicach i urody elle –  salon kosmetyczny Gliwice

44-100 ul. Zwycięstwa 45  | Wejście od ul. Barlickiego

tel. 032 301 03 06

W naszym gabinecie mogą państwo wykupić ZAPROSZENIA dla bliskiej osoby .Ten niezwykły podarunek ucieszy każdą kobietę, bez względu na wiek czy rodzaj cery .Kwota przeznaczona na prezent zależy tylko od obdarowującego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *