Kom-system oferuje

Systemy kominowe Śląsk to ogólnie mówiąc kanały dedykowane do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych.  Ich przeznaczenie jest związane z ich funkcjonalnością – wydajnością w odprowadzaniu produktów spalania podczas ogrzewania pomieszczeń ( procesów egzotermicznych) . Kominy trójwarstwowe występujące masowo w zastosowaniach ogólnych, instalacjach lokatorskich, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej, są jedną z form technologicznych masowo stosowanych na co dzień.  Szeroki wachlarz zastosowań nowoczesnych instalacji oddymiających wiąże się z ich wysoką użytecznością i wydajnością charakterystyczną dla urządzeń wysokiej klasy.

Przedsiębiorstwo  KOM- SYSTEM specjalizuje się w sprzedaży czołowych systemów kominowych do każdego rodzaju opału. Elementy z naszej oferty (do budowy komina) posiadają wymagane atesty i aprobaty techniczne gwarantujące Państwu najwyższą jakość naszych produktów.

„Tradycyjny komin ceglany nie spełnia wymogów bezpieczeństwa i nie jest zgodny z przepisami, które nakazują stosowanie przewodu kwasoodpornego lub żaroodpornego w zależności od rodzaju komina. Znaczenie ma także zastosowanie odpowiedniej średnicy przewodu. Ponadto na skutek rozgrzewania i ochładzania cegły dochodzi do powstania szczelin, przez które przedostają się do mieszkania dym i szkodliwe gazy.”

KOMSYSTEM

ul. Wilsona 14B/5
44-190 Knurów
NIP: 969-085-90-40

Skład budowlany:
ul. Wilsona 34c
44-190 Knurów
tel. (0-32) 793-47-60
fax (0-32) 724-92-60
e-mail: biuro@kom-system.pl