Szkoła języków obcych Gliwice

PerfectPlus to zespół szkół > zarówno szkoła języków obcych jak i liceum dla dorosłych w Gliwicach mieszcząca się przy ulicy Asnyka 36.

Na mapie gliwickich szkół pojawiła się nowa alternatywa dla osób które chciałyby ukończyć maturę. PrefectPlus to propozycja dla osób które chcą zdać egzamin maturalny i kontynuować naukę na uczelniach wyższych. Dzięki możliwości uczenia się w systemie wieczorowym, kontynuacja nauki nie będzie kolidowała w codziennych obowiązkach słuchaczy.  perplusWygoda jaką daje to rozwiązanie dla wielu z nas jest bardzo istotna. Dlatego też wsłuchując się w głos przyszłych słuchaczy i biorąc pod uwagę pracę oraz inne obowiązki, szkoła ta gwarantuje odpowiednie dostosowanie programu nauczania do potrzeb słuchaczy.

Personel wykładający w PerfectPlus to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie na różnych szczeblach edukacji. Nauczyciele zatrudnieni w zespole szkół PerfectPlus mogą pochwalić się jednymi z najlepszych wyników na egzaminach maturalnych w tej części Polski. Indywidualne podejście do uczniów sprawia, że każdy z słuchaczy czuje się dobrze w atmosferze wspólnego rozwoju.

PerfectPlus to szkoła która daje również możliwość rozwoju osobistego poprzez nauczanie języków obcych. Dzięki Native Speakerom zza granicy lekcje języków stają się przyjemniejsze i bardziej przystępne dla uczniów. Spotkania na których można porozmawiać z osobami które znają doskonale język którego się uczymy, przekłada się na lepsze wyniki w nauczaniu. Egzaminy które można zdawać w Perfect plus stają się przyjemnością a nie barierą nie do przejścia. Zapraszam słuchaczy do zapoznania się z ofertą językową oraz sprawdzenia w jaki sposób można przygotować się do zdania egzaminu dojrzałości.

uczniowie_malePolecamy również naszą równoległą działalność szkoła językowa. 

Kursy szkolne i komunikacyjne – wszystkie poziomy:

  • angielski

  • niemiecki

  • rosyjski

  • polski (dla cudzoziemców)

  • Na życzenie jesteśmy w stanie zorganizować lekcje włoskiego i francuskiego.

  • Oferujemy również  tłumaczenia –  zwykłe i przysięgłe.

Kontakt:

Liceum dla dorosłych PERFECT+  Gliwice, ul. Asnyka 36

Zapisy drogą telefoniczną – 784 034 947  biuro@perfectplus.edu.pl

Witold Kozaczkiewicz