Lepiej przez okulary

Konieczność? Obciach? Lans? Noszenie okularów traktowane może być różnie. Jedni, często dzieci, czują się do tego przymuszeni. Inni upatrują w okularach kolejny element stroju czy biżuterii. Zakup okularów dyktują głównie okoliczności związane z pogorszeniem widzenia (czasem różnego rodzaju schorzeniami). Od konieczności niedaleko jednak do polubienia okularów i zaakceptowania ich jako nieodzownego elementu naszego image’u. Zwłaszcza, że obecne czasy rozpieszczają rozmaitością form i możliwością wyboru.

Współczesna optyka oferuje całą paletę wzorów, kształtów i kolorów opraw, nierzadko poszerzaną o nasze osobiste życzenia czy propozycje. Właściwości szkieł mogą łączyć w sobie nawet kilka praktycznych funkcji. Tylko wybierać, niczym w butiku pełnym kolorowych ciuszków. Salony optyczne przypominają galerie, w których wolno nam do woli przeglądać, dotykać, przymierzać. W gotowości pozostaje też profesjonalna obsługa, czujna, by wspomóc w wyborze najlepszego wzoru. Bo zakup okularów to już nie tylko przykra konieczność, ale i dobra zabawa. Duże, kolorowe, subtelne, a może w kontrastowych kolorach? – inwencja należy do nas. Media lansują najmodniejsze kształty i fasony, nie wstyd pokazać się w świetnie dopasowanych oprawach przed kamerą, w gronie znajomych, a nawet… na scenie.

Sama, jako miłośniczka okularów, zdobywam się na to, by paradować w nich w różnych kręgach, w tym branży muzycznej. W swojej kolekcji mam aktualnie trzy różne pary, niegdyś użytkowałam jeszcze dwie. I choć wada wzroku jest niewielka, od zawsze bardzo podobało mi się noszenie okularów, których obecność na nosie dodawała mi pewności siebie, poprawiała samopoczucie i zdecydowanie wpływała na komfort patrzenia, czytania nut, tekstów i – obowiązkowo – pracy przy komputerze. Bez antyrefleksów ani rusz! Okulary stały się także moim nieodłącznym towarzyszem w czasie sesji nagraniowych w studio nagrań Poznań *–  EarthWorm Records w Kęszycy Leśnej . Słyszane komentarze w stylu „świetnie ci w tych oprawkach”, „jesteś stworzona do tych okularów” tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze dobrane okulary już nie szpecą, przeciwnie, potrafią podkreślić atuty twarzy, a kiedy trzeba – dodać postaci „pazura”. Wiem na pewno – przez okulary zdecydowanie lepiej.

Studio nagrań lubuskie EARTWORM RECORDS * – znajduje się w Kęszycy Leśnej – malowniczej miejscowości położonej w środku sosnowego lasu. Cisza, spokój i odosobnienie gwarantują świetne efekty pracy nad materiałem muzycznym. Atrakcje turystyczne i umiejscowienie zapewniają niezapomniany klimat i wypoczynek o każdej porze roku. Pobliskie atrakcje: jezioro (10 min spacerem od studia) 1 klasa czystości, MRU – Międzyrzecki Rejon Umocnień, ścieżki rowerowe, biegowe, quady, paintball. Na terenie posesji studia można zorganizować grilla, a wieczorem miło spędzić czas przy ognisku.

———————————————————-

Do dyspozycji muzyków:

– dwa pomieszczenia do nagrań,

– duża reżyserka,

– kuchnia,

– pokój socjalny z TV, XBOX360

Łączna powierzchnia studia wynosi 110m2.

———————————————————-

Każda sesja wyceniana jest indywidualnie, koszt uzależniony jest od długości materiału i zaplanowanego czasu pracy, dzięki czemu możemy dostosować się do każdego budżetu.

———————————————————-

EARTHWORM RECORDS  studio nagrań Gorzów
Kęszyca Leśna 18
66-300 Międzyrzecz

 

Dariusz Kachel

+48 509 372 399

studio@ewrecords.com

gg: 3960423

Wyświetl mapę